Gizlilik Politikası

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitesinin Gizlilik Politikası aşağıdaki gibidir. Web sitemizde yer alan bilgiler takdirimize bağlı olarak zaman zaman düzeltilebilir, güncellenebilir.

GİZLİLİK POLİTİKASI 
Web sitemizi ziyaret eden kişi ve/veya kurumların kullandıkları form, bülten vb. bilgiler tarafımızca korunmaktadır. Bu bilgiler gizlilik politikası gereği paylaşılmaz, dağıtılmaz. Gizlilik politikasının amacı toplanan kişisel verileriniz sistemlerimizde hizmetlerimiz kapsamında kullanılır. Bu nedenle kişisel veri ve gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Sonuç olarak, verdiğiniz tüm bilgileri muhafaza ediyor ve bu verileri sadece yürürlükteki veri koruma düzenlemelerine uygun olarak kullanmayı garanti ediyoruz. Tüm yasalara ve yönetmeliklere uyulması için, zaman zaman bu Gizlilik Politikası değişikliğe uğrayabilir.  


FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI 
Web sitemizin içeriği açıklanan teknolojide sınırlama olmaksızın; metinler, resimler, fotoğraflar, sesler, logolar, ikonlar ve yazılım, ve yine hiç bir sınırlama olmaksızın; telif hakları, komşu hakları, marka, ticari isim, alan adı, veri tabanı hakları, patent, know-how, modeller, logo ve tasarımlar fikri ve/veya sınai emlak hakları tarafından korunmaktadır. Web sitemizin kullanımında, herhangi bir içerik üzerinde, herhangi bir hak vermez. Web sitemizin içeriği sadece kurumsal veya ticari reklam hizmet kullanım için sunulan hizmetlerden faydalanmak için kullanılır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın çoğaltılması, üçüncü şahıslara aktarılması (herhangi bir amaç için değişiklik, adaptasyon ve iletişim), gibi diğer tüm kullanımlar yasaktır. 


En iyi dileklerimizle,
Avrupa Lastik Premiumogress-counter.js">